Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Бъкстон
670 €
1 310.41 лв.

(8.93 €, 17.47 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 20:21 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 21 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
4-ти от 6

Описание на имота:

Билдинг бокс предлага двустаен апартамент с отделна кухня в кв. Бъкстон.

Отоплението е решено посредством климатик.

Апартаментът се състои от антре, всекидневна, спалня, отделна кухня, баня с тоалетна и тераса.

Сградата е тухлена с много добре поддържани общи части.

Местоположението е изключително комуникативно в непосредствена близост до спирки на градски транспорт, магазини и училища.

Оферта: 32430
Особености
Обзаведен
Климатик
Асансьор
Контрол на достъпа
Окабеляване
За контакт:
0879900515
Брокер:
БИЛДИНГ БОКС София
0877734412
Офис: гр. София, ул. Цар Симеон 154
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БИЛДИНГ БОКС
0877734412
БИЛДИНГ БОКС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
buildingbox.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, София ЕИК207674103
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Бъкстон
Обява: 2c177860649685528

670 €
1 310.41 лв.
История на цената
(8.93 €, 17.47 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Бъкстон

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност